YHLQMDLG

YHLQMDLG

  • $7.99
    Unit price per 
  • Save $6.00


(YO HAGO LO QUE ME DA LA GANA)🔥😈

All Lashes are reusable

 

 

 
please note All of our lashes are handmade therefore sometimes their can be some slight differences. 

ALL SALES ARE FINAL